Distanční výuka 5. týden

Děkujeme všem dětem, že se účastní naší „výzvy“ s vervou a plným nasazením. I my jsme přijali vaši výzvu a snad jsme naplnili vaše očekávání.Fotky a videa, která sdílíte na fb skupině jsou velmi povedená a inspirující pro ostatní děti. Určitě v tom nadále pokračujte.Distanční výuka 5. týdenTéma Velikonoce Tento týden bude v duchu příprav na svátky jara v rodinném kruhu. Zapojte děti do co nevíce činností s přípravou Velikonoc u vás doma. Uklízení, pečení – tradiční velikonoční jídla. Povídejte si o tradicích Velikonoc, vyrobte si pomlázku – ukažte si, z jakého stromu se vyrábí, co je  k tomu potřeba…Nabídka činností: Vyfukování vajíček Kraslice – např. – malování voskem (můžete využít několik technik: 1. vajíčko pomalujete svíčkou a poté obarvíte nebo 2. rozpustíte voskovku na hliníkové lžičce a špendlíkem, zapíchnutým v tužce můžete malovat) Pletení pomlázky a pentle Pečení beránka Malování prstem do mouky Velikonoční přáníčko – vyrobte si své originální velikonoční přáníčko a pošlete ho pro radost někomu vám blízkému, koho jste třeba kvůli nynější situaci dlouho neviděli (babička, děda, kamarád, …) Jarní hra na doma – viz příloha, nebo k vyzvednutí v MŠVelmi doporučujeme zapojit se do akce, kterou připravily maminky z Brodu – stezka s vílou Březinkou a velikonočně ozdobit stromek před Obecním úřadem. Maminkám tleskáme za jejich iniciativu.Prosíme odevzdat vyrobené motýly do školky, ať si je můžeme vystavit v naší galerii Okno. Děkujeme.Dnes, v pondělí,  od 14:00 do 17:30. Přejeme Vám pěkné Velikonoce a budeme se těšit brzy snad ve školce. 


Motto: Človíčkov - místo, kde pro "malé človíčky" děláme "velké věci" - proč? Aby se učili, hráli a smáli přeci :-)


Mateřská škola Brod nad Dyjí, okres Břeclav, příspěvková organizace, Brod nad Dyjí 148, 691 81 BŘEZÍ

  • Ředitel: Mgr. Pavel Pojeta
  • Tel.: +420 731 718 303, +420 519 519 163
  • E-mail: msbrod@centrum.cz
  • IČ: 70 988 668
  • Provoz MŠ 6.30 - 16.00 hod.